ТЦ Xiт Mall: зручний та доступний шопінг

Хіт Mall – чотирьохрівневий торгівельний центр загальною площею 19 679 м2 з галереєю, яка має прямий доступ зі станції метро Житомирська – це робить шопінг зручним та доступним.
У сучасному торгівельному центрі із легким, просторим інтер’єром, розташувалися понад 50 брендових магазинів, серед яких “улюбленці” багатьох українців: мережа магазинів з повним асортиментом товарів для дому JYSK, українська мережа магазинів електроніки та побутової техніки “Фокстрот”, мережа гаджетів та аксесуарів “Цитрус”.
Супермаркет Novus загальною площею 3 800 м2 працює на -1 поверсі торгівельного центру. В ньому представлено широкий асортимент свіжих продуктів та товарів, є свій виробничий цех із сучасним обладнанням для випікання хлібних виробів та виготовлення кулінарії.
Хіт Mall має зручний паркінг європейського зразка – 50 автомісць перед фасадом торгівельного центру та 148 на даху будівлі. Паркінг працює з 08:00 до 23:00, охороняється та є унікальною перевагою для відвідувачів торгівельного центру. Особливо для мешканців передмістя, які працюють у Києві. Повертаючись з роботи додому, вони можуть заїхати на шопінг й не турбуватися про безпеку свого авто.

Запит на зв’язок