Умови перебування на паркінгу

Паркувальні майданчики у ТЦ Хіт Mall розташовані біля торгового центру та на даху
  • 1 та 3 поверх

  • 24/7

Для швидкого та комфортного виїзду з паркувального майданчику ТЦ, спочатку сплатіть за послугу, потім виїзджайте. Паркомати розміщені біля входу в ТЦ Хіт Молл з Проспекту Перемоги та у ліфтовому холі на верхньому паркінгу.

Правила користування майданчиком тимчасового перебування транспортних засобів (надалі – Об’єкт) за адресою м. Київ, проспект Перемоги, 134/1

1.Загальні положення.

1.1.Режим роботи автоматичної системи Об’єкту – ЦІЛОДОБОВИЙ.

1.2.Система Об’єкту працює повністю в автоматичному режимі.

1.3.ТОВ «Альянс-Екопроект» надає послуги з забезпечення тимчасового перебування транспортних засобів (надалі – ТЗ) на території Об’єкту згідно з даними правилами та не несе відповідальність за будь-які пошкодження, які можуть виникнути під час перебування транспортного засобу на Об’єкті.

1.4.Водії транспортних засобів мають право безкоштовного розміщення транспортних засобів, якщо час перебування транспортного засобу на території Об’єкту не перевищує 60 хвилин.    Після закінчення ліміту часу в 60 хвилин, перебування транспортного засобу на території Об’єкту, оплата стягується згідно з встановленими тарифами та розраховується згідно з фактичним часом перебування транспортного засобу на Об’єкті.

2.В’їзд транспортного засобу на Об’єкт.

2.1.При під’їзді до автоматичної системи в’їзду на Об’єкт водій ТЗ зупиняється перед стійкою шлагбауму.

2.2.Система автоматично за допомогою відеокамер сканує державний реєстраційний номер ТЗ.

2.3Відразу після підняття стріли шлагбауму ТЗ може заїжджати на територію Об’єкту.

2.4.Після проїзду ТЗ стріла автоматично опускається. З цього моменту розпочинається фактичний відлік часу перебування ТЗ на території Об’єкту.

2.5.При заїзді паркувальний талон видається, якщо система не просканувала номер ТЗ.

2.6.Якщо власник ТЗ раніше порушував правила користування майданчиком для тимчасового перебування ТЗ, адміністрація торгівельного центру залишає за собою право не допускати ТЗ порушника на майданчик і внести ТЗ до «Чорного списку». При заїзді такого ТЗ на майданчик стріла автоматичного шлагбаума не підніметься, на електронному табло буде відображено відповідне повідомлення.

3.Виїзд ТЗ за межі Об’єкту.

3.1.При під’їзді ТЗ до виїзної групи водій має зупинитись перед стійкою шлагбауму. Система автоматично сканує державний реєстраційний номер ТЗ.

3.2.Якщо власник ТЗ не використав ліміт часу на безоплатне знаходження на території Об’єкту, або власник ТЗ оплатив послуги перебування на території Об’єкту, стріла шлагбауму автоматично піднімається і ТЗ виїжджає з території Об’єкту.

4.Оплата надання послуг.

4.1.Час безкоштовного знаходження на території Об’єкту складає 60 хвилин з моменту проїзду в’їзного автоматичного шлагбауму.

4.2.По закінченню 60 хвилин перебування ТЗ на території Об’єкту, водій ТЗ має сплатити вартість перебування ТЗ на Об’єкті в автоматичному платіжному терміналі. Термінал знаходиться на вхідних групах до торгівельного центру.

4.3.Інструкція з оплати послуг знаходиться біля платіжного терміналу на вхідній групі до торгівельного центру.

5.Тарифи.

5.1.Перебування ТЗ на території Об’єкту до 60 хвилин – безкоштовно.

5.2.Починаючи з 61 хвилини перебування ТЗ на Об’єкті встановлюється тариф – 30 грн. за годину.

5.3.Відлік часу починається з моменту заїзду ТЗ на територію Об’єкту.

5.4.Після оплати послуг паркування власнику ТЗ надається 15 хв. на безоплатний виїзд з території Об’єкту.

Запит на зв’язок